Akce KM

[sp_pruh_akce.png]

14/09/2018

Kavárna Klidné město opět v Říčanech!

Až do komunálních voleb je vám zhruba každý třetí den k dispozici v podchodu nádraží naše kavárna Klidné město. A každou sobotu pak i na Masarykově náměstí v rámci oblíbených trhů. Zastavte se u nás na výbornou kávu i originální říčanskou oplatku – rádi vás uvidíme! A poznejte nejen naše kandidáty do zastupitelstva, ale především své sousedky a sousedy z Říčan, kterým není lhostejná budoucnost našeho města.

05/09/2018

Jaká jsou ta vaše NEJ místa v Říčanech?

Říčany jsou COOL, do života SOOL :-) Rozběhla se nám naplno instagramová kampaň plná vaši nejoblíbenějších míst v Říčanech. Lesní posilovna a cesty na běhání, nová sportovní hala, opravené ulice, tenisový areál. Co oči, to jiný pohled na naše krásné město :-)


Je skvělé, že si každý dokáže v Říčanech najít právě to své místo, kde dokáže aktivně odpočívat, relaxovat nebo úplně vypnout. A ještě lepší je, že vy sami máte možnost ovlivnit, jak se prostor kolem vás mění. KM chystá již 3. ročník projektu Překvapte Říčany. Zamyslete se nad tím, jaký prostor kolem si zaslouží vaši pozornost a přesvědčte o tom své sousedy!

23/09/2014

Fotbalový přátelák na umělce ve Strašínské

Plánovaný nedělní fotbalový mač se kvůli špatnému počasí málem neuskutečnil. Nakonec se ale sešlo několik fanoušků i pár hráčů. Aby bylo proti komu hrát, opustil David Michalička kluky v barvách Klidného města (Vláďa Kořen a Milan Šafránek) a z několika kolemjdoucích teenagerů si sestavil vlastní tým. Klidné město posílil ještě Petr Auředník, také kandidát, a pár dalších kamarádů, kteří přicházeli ještě v průběhu zápasu. Nakonec jsme tak na hřišti viděli celkem 13 hráčů. Aby Davidův tým nebyl v nevýhodě kvůli nízkému věkovému průměru, bylo odsouhlaseno s těsným výsledkem 7:6, že jeho tým může mít o hráče navíc.

Věková převaha se zezačátku jevila jako výhoda, po prvním poločase vedl tým Klidného města 4:1. Zkušení hráči ví, že se každý úspěch musí patřičně oslavit, a tak radost z vedení nad přesilou poctivě zapíjeli burčákem :-)

Jako bychom ale nevěděli, jak dopadne souboj mezi Goliášem a Davidem. I tentokráte se mládí a obratnost ukázalo býti předností, a tak fotbalově zkušenější teenageři spolu s Davidem (a za velké pomoci Tomáše Havlíka, který do jejich týmu přestoupil) porazili tým Klidného města 10:6.

1 2 | | Poslední »