Novinky

[sp_pruh_podportenas.png]

03/06/2022

Ahoj Říčany, jak se máte?

Říčany jsou naše srdcovka. A živá a pulzující občanská společnost je to, co tvoří základ moderního města. Klidné město, to není jen práce na radnici (kterou děláme s nadšením a chutí), ale také každodenní život v našem městě. Jsme jako vy, vaši sousedé a kamarádi. A proto nás při různých aktivitách najdete všude kolem vás.

05/05/2022

Klidné město je stále Klidné město :-)

Asi jste nečekali nic jiného, ale přesto vám s radostí oznamujeme, že zatímco všude kolem létá vzduchem jedna změna za druhou, Klidné město zůstává stále stejné .-) Na stejných základech jako při svém vzniku v roce 2009, pod stejným názvem a se stejným odhodláním smysluplně spravovat a rozvíjet naše krásné město. Jdeme opět do komunálních voleb a nehodláme kvůli tomu uzavírat ani účelové koalice, ani převlékat kabát a měnit název, abychom si zvýšili volební potenciál nebo se odstřihli od pochybných existencí. Jediným kritériem, kterým chceme být od počátku hodnoceni, zůstává pouze naše odvedená práce – proměna Říčan, tak jak jsme se na ní v posledních 12 letech podíleli. A máme skvělý tým, abchom v tom pokračovali.

12/11/2018

Koaliční smlouva s USZ dnes podepsána!

Klidné město pokračuje v úspěšné spolupráci s Unií pro sport a zdraví Davida Frydrycha i v dalším volebním období. V neděli večer byla podepsána nová koaliční smlouva, která definuje základní parametry spolupráce a samozřejmě také priority programu pro roky 2018-2024. Jsme rádi, že věci veřejné budou v Říčanech nadále konsensuálně spravovány zastupiteli reprezentujícími téměř 60 % obyvatel. A protože pořádek dělá přátele a my nikdy neděláme nic za vašimi zády, celý text koaliční smlouvy je vám k dispozici právě » zde! «

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | | Poslední »