Vášeň pro Říčany a jasná vize!

[sp_pruh_program.png]

Program nemusí být vůbec komplikovaný! Pokud víte, co chcete městu přinést. Pokud vám nechybí vize! My je máme, tady jsou :-)

Nečekejte sáhodlouhé rozhovory s všeználky a všudybýlky. V našich řadách nejsou. Klidné město tvoří a realizuje svůj program již osm let. Znáte nás, víte co od nás můžete čekat. Před čtyřmi lety jsme pro vás měli připravený jednoduchý jízdní řád. Dnes pro vás máme něco mnohem komplexnějšího. Chceme vám představit osm hlavních oblastí vašeho života optikou Klidného města. Optikou lidí, kteří žijí v Říčanech, stejně jako vy. Lidí, kteří chtějí tohle město ještě lepší. Stejně jako VY!

Radnice má pod naším vedením rozjeto přes 100 investičních akcí, dalších více než 200 projektů se nachází v různé fázi rozpracovanosti. Některé se daří velmi rychle realizovat, některé občas naberou zpoždění. Důležité však je, že pracujeme. Nehledáme výmluvy, třetí cesty, nepolitikaříme... Chceme pokračovat v rozdělané práci, okysličeni novými schopnými lidmi, jejich nápady a novou energií pro tohle město.

Připraveni? Pojďme na to!