Kdo jsme?

[sp_koren.png]

Kdo jsme?

Především nejsme politici z povolání. Jsme občané, vaši sousedé – patrioti Říčan. Máme zkušenosti a odbornost z mnoha oborů, které lze při vedení města uplatnit. Jsou mezi námi projektanti, manažeři, právníci, ekonomové, podnikatelé i lidé známí z říčanských občanských sdružení či z veřejného života. A všechny nás spojuje jeden velký cíl – Říčany jako skvělé místo pro život!

Minulé volební období jednozančně ukázalo, že projekt spojení různých občanských sdružení pod hlavičkou Klidného města jednoduše funguje. A nejen to – dále se rozvíjí. Přibrali jsme mezi nás další spolky a občany, kteří pro město dýchají. Nabrali jsme novou sílu, nové odborníky a chceme si znovu získat vaši důvěru v komunálních volbách 2014.

Poskytujeme prostor sdružením jako jsou Klidné město, Pro Říčany nebo Sousedé 2009. Na naší kandidátce najdete rybáře, Sokoly, dobrovolné hasiče, skauty. Aktivně sportujeme jako fotbalisté, tenisté, ragbisté nebo šachisté.

Všichni žijeme v Říčanech a známe své město jako nikdo jiný – jeho krásy i problémy. Dejte nám opět prostor pracovat pro vás, uplatnit naši píli, kreativitu a důslednost.

Budeme bojovat dál – za lepší Říčany!