Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
kandidati_big/hana_spackova_2022_detail.png

Mgr. Hana Špačková (4)

Místostarostka a radní, pedagožka, 55 let

Chci potkávat spokojené sousedy, přátele a hlavně šťastné děti, na jejichž plnějším a lepším životě v Říčanech mám tu čest se již dlouho podílet. Naše město miluji!

Říčany se staly mou oázou, ve které nacházím vše, co od života čekám a potřebuji, po čem toužím, co mi dělá radost. V dětství jsem netušila, jak moc si je zamiluji a jak se říká, „srostu s nimi“, neboť zde žiji až od 12 let. Myslím, že své město dobře znám, jako bych se tu narodila. Ráda se podílím na plánováni i realizaci pozitivních změn ve prospěch našich občanů, mezi nimiž mám dnes již mnoho přátel, ale nejen to. Zajímá mne historie i současnost Říčan, tradice i nové technologie a moderní řešení, lidské osudy i výzvy budoucnosti. Zajímá mne vše. 

Osudem se mi staly děti a jejich výchova a vzdělávání. Velmi se mne jako pedagoga dotýká život v našich školách, mateřských i základních. Aktivně se snažím přispívat k zlepšení podmínek i kvality výuky v městských školských zařízeních, ale i důstojné postavení a podmínky pro učitele a ostatní pracovníky ve školství. Hodlám se v éto oblasti i nadále angažovat a vytvářet příznivé a inspirativní podmínky pro vzdělávání i východu dětí a přinášet do tohoto oboru inovativní metody a náměty, aby se naše školy neustále posouvaly kupředu. Můj život je také spjatý s místním kulturním životem, ale nejen to. Snažím se aktivně spolupracovat s Koloběhem, muzeem, knihovnou, kulturním centrem, s neziskovými i se sportovními organizacemi a společně se podílet na přípravě kulturních pořadů pro naše občany. Tato práce mne velmi baví a naplňuje. Ráda se nechám inspirovat mladými lidmi, ale i moudrými „kmety“, ráda spolupracuji s mými kolegy z Klidného města, s kterými jsem našla „společnou řeč“, porozumění a „stejnou notu“ již před dvanácti lety. A toto partnerství stále skvěle funguje, studnice nápadů zdaleka ještě nevysychá a stále mám velkou chuť společně a „vášnivě“ pracovat pro Říčany.

< Zpět