Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
kandidati_big/martin_gebauer_2022_detail.png

Ing. Martin Gebauer (2)

Manažer, zastupitel města, předseda finančního výboru, 52 let

Pro město pracuji ve svém volném čase z přesvědčení, že se občané mají zajímat o místo ve kterém žijí.


 

Slíbili jsme zodpovědné hospodaření a to jsme po tři volební období tj. 12 let plnili. Nejenže jsme splatili drtivou většinu dluhů, ale zároveň jsme našli peníze na všestranný rozvoj města. Nezapomínali jsme na městskou infrastrukturu a služby, rozvoj životního prostoru, oblast školství, sportu, kultury či sociální soudržnosti.


Pokud budu zvolen, chci nadále využívat svých rozsáhlých znalostí  s řízením velkých firem, 15ti let ve funkcích finančních ředitelů a znalostí v oblasti nemovitostí. Všechny tyto zkušenosti jsem v minulých třech volebních obdobích uplatňoval při řízení financí města. Budu dále prosazovat zdravou finanční situaci města, správně strukturovaný a spravedlivý rozpočet, transparentní a ekonomické hospodaření. Vzhledem k výborné finanční situaci města nyní město investuje a bude investovat do infrastrukturních projektů, nákupu strategických nemovitostí a pozemků.


Jsem otec dvou dcer a syna, v Říčanech žiji 19 let. V rámci své pracovní pozice působím v představenstvech a dozorčích radách vícero firem např. v největší firmě distribuce plynu v ČR a Slovensku nebo významného slovenského telekomunikačního operátora. Přes deset let jsem pracoval ve vedoucích finančních funkcích v oblastech nemovitostí a hotelnictví. Předtím jsem pracoval v mezinárodní auditorské firmě Ernst & Young, jednak v Česku a také v USA. Vystudoval obor ekonomika a řízení stavebnictví na VUT Brno, diplomovou práci jsem obhajoval na City University of London. Mám také složeny zkoušky certifikovaného účetního znalce ACCA ve Velké Británii.

< Zpět