Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
Martin Gebauer

Ing. Martin Gebauer (3)

Generální ředitel telekomunikační společnosti, zastupitel města, předseda finančního výboru, 48 let

Pro město pracuji ve svém volném čase z přesvědčení, že se občané mají zajímat o místo ve kterém žijí.

Slíbili jsme zodpovědné hospodaření a to jsme po dvě volební období tj. 8 let plnili. Nejenže jsme splatili drtivou většinu dluhů, ale zároveň jsme našli peníze na všestranný rozvoj města. Nezapomínali jsme na městskou infrastrukturu a služby, rozvoj životního prostoru, oblast školství, sportu, kultury či sociální soudržnosti.

Pokud budu zvolen, chci se dále zasazovat o zdravou finanční situaci města, správně strukturovaný a spravedlivý rozpočet, transparentní a ekonomické hospodaření. Vzhledem k výborné finanční situaci města nyní město investuje a bude investovat do nákupu strategických nemovitostí a pozemků. Mohu proto využít svých rozsáhlých znalostí z nemovitostních transakcí.

Jsem otec dvou dcer a syna, v Říčanech žiji 15 let. Pracuji jako místopředseda představenstva a generální ředitel významné české telekomunikační společnosti. Jsem také členem dozorčí rady významného polského telekomunikačního operátora. Přes deset let jsem pracoval ve vedoucích finančních funkcích v oblastech nemovitostí a hotelnictví. Předtím jsem pracoval v mezinárodní auditorské firmě Ernst & Young, jednak v Česku a také v USA. Vystudoval obor ekonomika a řízení stavebnictví na VUT Brno, diplomovou práci jsem obhajoval na City University of London. Mám také složeny zkoušky certifikovaného účetního znalce ACCA ve Velké Británii.

< Zpět