Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
kandidati_big/david_hazafy_2022_detail.png

Ing. David Hazafy (18)

Vědecký pracovník, specialista na obnovitelné zdroje
42 let

Snažím se zlepšovat prostředí, ve kterém žijeme, a myslím na budoucnost města.

Po dokončení PřFUK v Praze, jsem získal doktorát ve Skotském Glasgow. Ve Spojeném království jsem pak pokračoval v práci na univerzitě v oblasti obnovitelných energií a technologií na čištění životního prostředí s využitím solární energie. V tomto odvětví pracuji i po svém návratu do ČR. Jsem Říčaňák a vždycky jsem na to byl hrdý. Klidné Město pro mě představuje platformu, která pomáhá budovat místo na které mohou být hrdí všichni občané města, a i celého okolí.

Proč kandiduji? Tato možnost tady ale nebyla vždy, když jsem z Říčan v roce 2005 odjížděl na zkušenou do světa, tak na radnici vládla jiná nálada a kdo si to nepamatuje, nechť si to nechá vyprávět. Před třemi lety jsem se vrátil zpět a s radostí jsem objevoval jak se Říčany, na rozdíl od mnoha podobných měst, nerozrostly na úkor lesů a luk, že moje oblíbená místa jsou opravená a přístupná lidem, že město žije kulturou i sportem a nabízí, vlastně všem, klidné žití.

Obecní samospráva, polis, je po rodině, to nejbližší, co nás ovlivňuje a co můžeme a měli bychom ovlivňovat i my. Rád bych tomu svou zkušeností a odborností přispěl i já. Klidné Město je tu jen pro Říčany a nemá žádnou jinou agendu než sloužit Říčanům.

< Zpět