Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
kandidati_big/jan_antos_2022_detail.png

Ing. Jan Antoš Ph.D. (13)

IT manažer, konzultant, zastupitel
43 let

Snažím se zlepšovat prostředí, ve kterém žijeme, a myslím na budoucnost města.

Jsem IT manažer, konzultant a vizionář, který 20 let pracuje pro největší české společnosti, především banky a automobilky. Studoval jsem na ČVUT, ve Francii a v USA. Jako konzultant mám na starosti především inovace a strategický rozvoj. Baví mne hledat inspiraci ve světě, sledovat nejnovější trendy, a přemýšlet, jak je využít ve prospěch mých klientů.

V Říčanech bydlím se svou ženou a třemi dětmi už 5 let. Od začátku se snažím starat o prostředí kolem nás – snažím se zvelebovat čtvrť, kde bydlíme. Podařilo se mi pomoci s prosazením výsadby zeleně v lokalitě, pravidelné sekání zanedbaných pozemků apod. Rád bych v této činnosti pokračoval s lepšími nástroji a v celém městě. Proto kandiduji do zastupitelstva.

Jako konzultant, který se živí pomáháním jiným s formulací jejich dlouhodobých strategií a vizí, chci pomoci i Říčanům. Ze zkušenosti vím, že plánovat se musí hodně do budoucna, jinak jsme pak překvapení, co vše se nestihlo. Chtěl bych se věnovat strategickému rozvoji města, pomáhat s celkovou vizí Klidného města a diskutovat tuto vizi s vámi, občany města. Chtěl bych pomoci už teď nastartovat ty projekty, které budou určovat podobu města za 10 let. Chtěl bych, aby naše město bylo pořád to nejlepší místo pro život.

< Zpět