Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
kandidati_big/lukas_puda_2022_detail.png

Ing. Lukáš Půda (15)

Bankovní manažer, člen finančního výboru, 42 let

Vše, co dělám, dělám poctivě, abych se za to nemusel nikdy stydět.

Již od mládí jsem cítil, že pokud chci ve svém okolí něco změnit a posunout k lepšímu, nestačí jen „brblat“ a nečinně přihlížet. Právě naopak, že je důležité se na řadě věcí aktivně podílet a tím pomáhat vytvářet životní prostor, který bude sloužit nejen nám všem, ale i našim dětem. Stejný přístup jsem zvolil i před osmi lety, kdy jsem se stal členem osadního výboru Strašín a ve svém volném čase a bez nároku na odměnu jsem se snažil postupně vylepšovat místo, ve kterém žiji. Poslední čtyři roky se pak jako člen finančního výboru města snažím o to, abychom v Říčanech nakládali se všemi svěřenými prostředky maximálně zodpovědně a hospodárně.

Své zkušenosti s veřejnou prací, svou energii a své znalosti bych chtěl i nadále využívat pro dobro Říčan a proto jsem se rozhodl v letošních volbách kandidovat do zastupitelstva města.

Do Strašína jsme se s manželkou přistěhovali před více než deseti lety a nikdy jsme svého rozhodnutí nelitovali. I za ten krátký čas jsem totiž poznal, že kromě krásné přírody tu jsou i skvělí lidé, kterým nejde jen o sebe, ale snaží se pracovat ve prospěch ostatních a svého okolí. Jsem stále hrdý na to, že žiji v Říčanech. < Zpět