Kandidáti KM do zastupitelstva

[sp_pruh_kandidati.png]
Lukáš Půda

Ing. Lukáš Půda (16)

Bankovní manažer, člen osadního výboru Strašín, 38 let

Vše, co dělám, dělám poctivě, abych se za to nemusel nikdy stydět.

Již od mládí jsem cítil, že pokud chci ve svém okolí něco změnit a posunout k lepšímu, nestačí jen „brblat“ a nečinně přihlížet. Právě naopak, že je důležité se na řadě věcí aktivně podílet a tím pomáhat vytvářet životní prostor, který bude sloužit nejen nám všem, ale i našim dětem. Stejný přístup jsem zvolil i před čtyřmi lety, kdy jsem se stal členem osadního výboru Strašín a od té doby se ve svém volném čase a bez nároku na odměnu snažím postupně vylepšovat místo, ve kterém žiji.

Ano, někdy to jde opravdu pomalu, ale i malými krůčky můžeme společně udělat svou obec ještě hezčím a příjemnějším pro život. Své zkušenosti s veřejnou prací, svou energii a své znalosti (jsem vystudovaný ekonom) bych nyní rád věnoval celým Říčanům a proto jsem se rozhodl v letošních volbách kandidovat do zastupitelstva města.

Do Strašína jsme se s manželkou přistěhovali před sedmi lety a nikdy jsme svého rozhodnutí nelitovali. I za ten krátký čas jsem totiž poznal, že kromě krásné přírody tu jsou i skvělí lidé, kterým nejde jen o sebe, ale snaží se pracovat ve prospěch ostatních a svého okolí. Jsem hrdý na to, že žiji v Říčanech.

< Zpět