Novinky

09/10/2014

Druhý do party, aby se PRO ŘÍČANY nepřidal.

Předvolební koalice ANO a PRO ŘÍČANY se opravdu činí :-) Po mentálně o něco méně sofistikované internetové stránce ANO dostali občané Říčan další dárek v podobě tištěné verze prakticky téhož od developersko-koaličních partnerů PRO PRAHU (pardon PRO ŘÍČANY, vlastně SNK-ED!).

Nezávislý pozorovatel musí ocenit především timing vydání! Je vidět, že protřelý tým politických marketérů s podpásovými zkušenostmi z parlamentu a senátu České republiky opravdu umí plivnout špínu do tváře oponenta tak, aby si ji již nemohl setřít. Naštěstí investigativní žurnalisté z E15 neodhalili všechny naše hříchy – například ony pověstné půlnoční rituální tance nahých straníků u 50. rovnoběžky; poklad v podobě zlatých mincí se znakem města zakopaný v areálu CONTERA či tajnou doložku smlouvy se špeditéry projíždějícími skrz Říčany o tom, že musí každého straníka KM v případě potřeby zdarma přestěhovat! Nepraskla naštěstí ani tajná "Vláďova daň", která od příštího roku padne na všechny druhy kořenové zeleniny!

A co si z toho odnese normální občan Říčan? My doufáme, že hlavně zdravý rozum. Co byste také mohli věřit partě lidí, která nejenomže ukradne (pardon – bez zeptání si vypůjčí) jméno existujícího občanského sdružení (PRO ŘÍČANY) ze stejného města, ale vizuálně ho upraví a poladí tak, aby parazitovalo na mediální slávě dalšího sdružení z města jiného (PRO PRAHU). A k tomu všemu, protože nemá ani tu elementární odvahu (o slušnosti zde vůbec nemluvme) požádat své spoluobčany o důvěru – zda si vůbec přejí, aby kandidovala – v podobě PETICE (jako například Klidné město), napíše si na kandidátku dva členy celostátního hnutí SNK-ED. Čímž se tomu vyhne...

Udělejte si obrázek sami – papír snese všechno (a ten z vydavatelství E15 možná snad i více). My pro vás máme jednoduchou radu. Volte prostě toho, komu věříte :-)

< Zpět